Await Further Instructions 2018 izle

Await Further Instructions (2018) izle

⚡ Await Further Instructions izle ⭐ Await Further Instructions 2018 Filmi Türkçe Altyazılı izle ⚡ Bilim Kurgu Filmleri Gizem Filmleri Korku Filmleri türünde olan 2018 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

Film Bilgileri

Await Further Instructions izle

Await Further Instructions izle , Await Further Instructions 2018 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Olaylar dünyada o kadar sık ​​görülür ki başa çıkmak gittikçe zorlaşmaktadır. İnsanlar iyi olacağını düşünerek zorlukları unutuyorlar. Ve o anda sorunla karşılaşmanız gerektiğinde, herkes kendini gerçek gösterecektir. “Daha fazla talimatı bekleyin” filmi, bir anda hayatın nasıl değişebileceğinin hikayesini anlatır ve neşeli bir tatili üzüntüye dönüştürür. Nick yeni yıl evine yeni kız arkadaşıyla gelir.

Akrabalar kızı zorlaştırır, bu yüzden toplantı oldukça tatsızdır.
Gençler bu yerde eğleneceklerini ve keyifli bir tatil geçiremeyeceklerini, çünkü yürüyüşe çıkmak istediklerini anlıyorlar. Ama evi terk edemezler, çünkü dışarıda her şeyi emmeye hazır karanlık bir madde var. Korku içinde olan aile haberi öğrenmek için televizyonun önünde toplanır. Ve daha fazla talimat beklerken yerinde kalmaları gerektiği konusunda bilgilendirilirler. Yakın zamanda neşeli bir tatili kutlayan insanlar şimdi yeni bir engelin üstesinden gelebilecek mi yoksa başarısız olacaklar mı? Önümüzdeki dakika içinde ne olacağını asla bilemezsiniz, bu yüzden şimdi her şeyin hızlı bir şekilde değişmesi bekleniyor.

Orjinal İsmi Await Further Instructions
IMDB ID tt4971408
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 5 ödül & 6 Adaylık.
Yapım Şirketi Dark Sky Films
Süre 91 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!