Hayvan (Animal) 2023 izle

Animal (2023) izle

⚡ Animal izle ⭐ Hayvan (Animal) 2023 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle ⚡ Hint Filmleri Aksiyon Filmleri Dram Filmleri Suç Filmleri türünde olan 2023 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

Film Bilgileri

Animal izle

Hayvan izle , Animal izle , Hayvan 2023 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Zengin sanayici Balbir Singh, ailesiyle asla vakit geçirmiyor. Çocuğu Ranvijay ona tapıyor ve onu bir süper kahraman olarak düşünüyor. Ancak aralarındaki anlaşmazlıklar büyüyünce Ranvijay yatılı okula alınır. Yıllar sonra Balbir’in 60. yaş gününü kutlamak için geri döndüğünde evden çıkması istenir. Çıkışta Gitanjali ile karşılaşınca şaşırır; nişanını iptal etmiş ve onunla kalma arzusunu dile getirmişti. Gizli bir düğünün ardından ikisi de ABD’ye gider. Balbir, sekiz yıl sonra kimliği belirsiz saldırganlar tarafından pusuya düşürülür, ancak hayatta kalmayı başarır. Ranvijay, Gitanjali ve çocuklarıyla birlikte ailesinin yanında yaşamak üzere döndükten sonra Balbir’i öldürmeye teşebbüs eden kişilere karşı mücadele başlatır.

Orjinal İsmi Animal
IMDB ID tt13751694
IMDB Puanı
Yıl
Ülke India
Süre 204 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. Anonim

    Bu ne kadar kan ve vahşet. Savaş bu resmen olmuş. …. devamında İstanbul ve Türkiye de gecicek herhalde. . Vermeye çalıştığı baba sevgisi evlat bilinci…Ama bu kadar kan ve vahşet saçma………