Kelebek (Papillon) 2017 izle

Papillon (2017) izle

⚡ Papillon izle ⭐ Kelebek (Papillon) 2017 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı izle ⚡ Biyografi Filmleri Macera Filmleri Suç Filmleri türünde olan 2017 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

Film Bilgileri

Papillon izle

Kelebek izle , Papillon izle , Kelebek 2017 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Şeytan Adası’ndaki rezil hapishane kolonisinden kaçmak için Henri Charriere, cinayetten haksız yere mahkum edilen mahkum ve eksantrik mahkum kalpazan Louis Dega ile alışılmadık bir bağlantı geliştirir.

Kelebek / Papillon Filminin Hikayesi

Paris’in yeraltı dünyasından bir kasa hırsızı olan ve cinayetle suçlanan ve Şeytan Adası’ndaki kötü şöhretli ceza kolonisinde ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Henri “Papillon” Charrière’in (Charlie Hunnam) destansı hikayesi, uluslararası en iyilere dayanan PAPILLON’da anlatılıyor. – otobiyografik kitaplar “Papillon” ve “Banco” satıyor. Papillon, özgürlüğünü geri kazanmak için koruma karşılığında Papillon’un kaçışını finanse etmeyi teklif eden eksantrik hükümlü kalpazan Louis Dega (Rami Malek) ile alışılmadık bir ortaklık kurar.

Orjinal İsmi Papillon
IMDB ID tt5093026
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Michael Noer
Yapım Şirketi Joey McFarland, FishCorb Films, Ram Bergman
Süre 133 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)