Kim Possible 2019 izle

Kim Possible (2019) izle

⚡ Kim Possible izle ⭐ Kim Possible 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle ⚡ Aksiyon Filmleri Komedi Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyin.

Film Bilgileri

Kim Possible izle

Kim Possible: Film Başlıyor izle , Kim Possible 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Göze çarpmayan kız öğrenci Kim Five-plus, yoğun program nedeniyle derslere düzenli olarak geç kalıyor. Ödevini gayretle yapmaz veya hasta akrabalarına önem verir – dünyayı kurtarmak için mesleği. En iyi arkadaşı Ron Tak ile birlikte, gezegene yayılmış her şeyi kapsayan kötülükle yüzleşir. Casus envanteri, gökyüzünde uçmasını ve gerekirse uzayda hızla hareket etmesini sağlayan bir uçak cihazı da dahil olmak üzere birçok gelişmiş gadget içerir. Zaten bir düzine yenilmiş düşmana sahip olan kızın hesabında, ama orada durmak niyetinde değil. Draken ve minyonları Shego’nun şahsında yeni ve güçlü bir kötü adam ortaya çıktı.

Aniden, Athena’nın yeni bir sınıf arkadaşı kötülükle mücadeleye katılır ve doğaüstü güçleri gösterir. Tek başına düşmanlarla kolayca başa çıkabilir ve tüm ihtişamı kendisine çeker. Ana karakter, benlik saygısında acı verici bir düşüş yaşıyor, ancak amaçlandı. Sinsi doktor Dracken, archenemy’sinin moralini zayıflatmak için kasıtlı olarak Athena’ya insan görünümlü bir android tasarladı. Kim kendine olan inancını kaybettiğine göre, hiçbir şey onun gezegeni fethetmesini engelleyemez.

Orjinal İsmi Kim Possible
IMDB ID tt7979492
IMDB Puanı
Yıl
Yapım Şirketi Disney Channel
Süre 86 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!