Mavi En Sıcak Renktir 2013 izle

Blue Is the Warmest Colour 2013 izle

⚡ Blue Is the Warmest Colour izle ⭐ Mavi En Sıcak Renktir 2013 Filmi Türkçe Dublaj Full izle ⚡ LGBT Filmleri Dram Filmleri Netflix Lezbiyen Filmleri Romantik Filmleri türünde olan 2013 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. LGBT Filmleri
Film Bilgileri

Blue Is the Warmest Colour izle

Mavi En Sıcak Renktir izle , Blue is the Warmest Color izle , Mavi En Sıcak Renktir 2013 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Adèle, cinsiyet kimliğini yeni keşfetmeye başlayan bir lise öğrencisidir. Erkeklerle çıkıyor ama cinsel olarak onlardan memnun değil ve taptığı bir kadın arkadaşı tarafından reddediliyor. Daha fazlasının hayalini kuruyor. Adele’nin arkadaşları tarafından cinselliği nedeniyle reddedilen özgür ruhlu Emma ile tanışır ve sonuç olarak Adèle’in arkadaşlarının çoğu da onu reddeder. Emma, gerçekten dürüst olabileceği tek kişi olduğu için onun için bir arkadaştan daha fazlası olur. Adèle ve Emma, toplumsal kabul edilebilirliği, cinselliği ve gelişen ilişkilerinin duygusal yelpazesini keşfetmek için birlikte çalışırlar.

Orjinal İsmi Blue Is the Warmest Colour
IMDB ID tt2278871
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 1 BAFTA Award86 wins & 104 nominations total.Nominated for 1 BAFTA Award86 ödül & 104 Adaylık. total
Yapım Şirketi Le Tax Shelter du Gouvernement Fédéral de Belgique, Scope Pictures, Eurimages, Canal+, Centre du Cinéma et de l'Audiovisuel de la Fédération Wallonie-Bruxelles, Quat'sous Films, Wild Bunch, France 2 Cinema, Vertigo Films, Ciné+, Région Nord-Pas-de-Calais, Pictanovo, France 2 (FR2), Centre National de la Cinematographie, France Télévision, Radio Télévision Belge Francofone (RTB)
Süre 180 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!