Mira 2022 izle

Mira 2022 izle

⚡ Mira izle ⭐ Mira 2022 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle ⚡ Bilim Kurgu Filmleri Dram Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2022 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

 1. Film izle
 2. >
 3. Bilim Kurgu Filmleri
Film Bilgileri

Mira izle

Mira izle , Mira 2022 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Bir göktaşı yağmuru Dünya’ya çarparken, yörüngede konuşlanmış bir babanın 15 yaşındaki kızını kurtarmak için yalnızca uydu telefonları ve kameraları kullanması gerekir.

Orjinal İsmi Mira
IMDB ID tt15296186
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
Süre 116 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (6)
 1. zeki

  Babasını öldürmeden durmadı babasını katili olarak şımarıkça yaşamaya devam edebilir artık zaten son sahnelerde de görülüyor umru bile değil her şey bi yere kadar Ben adama üzüldüm film çok şahaneydi.Konu güzel seçilmiş Kesinlikle seyretmeye değer.

 2. Tilki

  Çok saçma bir film. Kız cesareti yok gerizekali bir kız gemiye gidiyor can kurtaracak. Bu kadar vakit kaybetmeye uçaklar şimdiye kadar gider sonderirdi yok kayıkla çene yapa yapa gidiyor korkuyor hiçbir yere girip cikmamiyor. Eh işte film

 3. Vambi

  Genel olarak olmaz ama hadi oldu diyelimle giden bir film. Sonu baya saçma ama. İtfaiyenin çok uzak olması ile harekete geçen kız yangına müdehale ettiği gibi itfaiye helikopter filan geliyor. Babası niye öldü ozaman. Gibi gibi gibi. Zaman geçirmek için bile izlenmez bence.