Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) izle

⚡ Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings izle ⭐ Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Filmi Türkçe Dublaj Full izle ⚡ Aksiyon Filmleri Asya Filmleri Fantastik Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

Film Bilgileri

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings izle

Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle , Shang chi izle , Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 2021 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Marvel Studios’tan “Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi”nde Simu Liu, esrarengiz On Yüzük organizasyonunun ağına çekilen ve geride bıraktığına inandığı tarihle yüzleşmesi gereken Shang-Chi rolünde. Tony Leung, Wenwu’yu oynuyor, Awkwafina, Shang’ın yol arkadaşı Chi’nin Katy’sini oynuyor ve Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu ve Ronny Chieng’le birlikte oyuncu kadrosunu tamamlayan Jiang Nan’ı oynuyor.
shang-chi türkçe dublaj , Shang-Chi Marvel , Shang-Chi izle , Shang chi ve 10 yüzük efsanesi oyuncular , Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle , Shang-Chi ne zaman çıkacak

Orjinal İsmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
IMDB ID tt9376612
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 20 ödül & 67 adaylık. total
Süre 132 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)