Shazam! 6 Güç 2019 izle

Shazam! 2019 izle

⚡ Shazam! izle ⭐ Shazam! 6 Güç 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle ⚡ Komedi Filmleri Aksiyon Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Komedi Filmleri
Film Bilgileri

Shazam! izle

Shazam! 6 Güç izle , Shazam! izle , Shazam! 6 Güç 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Her birimizin içinde bir süper kahraman yaşar, kendini kanıtlaması için sadece biraz sihire ihtiyaç vardır. Billy Batson’ın bağıracak tek bir kelimesi var – SHAZAM! – zeki on dört yaşında bir çocuktan tamamen yetişkin bir süper kahraman Shazam’a dönüşmek ve hepsi eski bir büyücü sayesinde. Ruhunda, yetişkin güçlü bir bedeninde de olsa bir çocuk olarak kalır, bu nedenle süper güçler alan her gencin yapacağı gibi davranır – kendisinin bu yetişkin versiyonunda sonuna kadar çekilir! Uçabilir mi? X-ışını görüşü var mı? Elinden şimşek atabilir mi? Ve sosyal bilgiler testini atlayabilir mi? Shazam, yaramaz bir çocuğun umursamazlığıyla sınırlarını sınar.

Ancak kötü Dr. Thaddeus Sivana’nın ölümcül güçleriyle savaşmak için yeteneklerinin kontrolünü çabucak geri alması gerekecek.

Orjinal İsmi Shazam!
IMDB ID tt0448115
IMDB Puanı
Yıl
Yapım Şirketi Mad Ghost Productions, DC Entertainment, Seven Bucks Productions, Safran Company
Süre 132 dakika
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!